Завідувач пологовим відділенням

Аверченко Євген Григорович, лікар вищої категорії

 

 

 

Пологове відділення – це серце акушерського стаціонару. В ньому подружжя перетворюється на справжню родину. Диво народження відбувається саме тут.

Наше пологове відділення розраховане на 55 ліжок. Розташоване на 3 поверхах.

У нас ви знайдете все для професійного, оптимального та комфортного ведення пологів , а також подальшого перебування.

У відділенні працюють лікарі першої та вищої категорії, які володіють всіми навичками, необхідними для надання допомоги матері та дитині.

Усі пологові зали у відділенні індивідуальні, укомплектовані необхідним сучасним обладнанням для надання висококваліфікованої допомоги матері та дитині.

Температурний режим підтримується на рівні, не нижчому 25°С, що є оптимальним для новонародженого. Близька людина, яку обирає жінка, може бути присутньою та допомагати в пологах. 90% пологів, що відбуваються в нашому пологовому будинку – партнерські.

Для зменшення болю під час перейм в 1 періоді пологів використовується м’ячик для фітнесу, шведська стінка для зменшення навантаження на хребет, спеціальний килимок для прийняття комфортної для роділлі пози. Майже всі пологові зали, оснащені душовою кабінкою. Використання теплого водного масажу в період перейм дозволяє роділлі розслабитись та зменшити больові відчуття.

Всі пологові зали обладнані кардіомоніторами для динамічного спостереження за внутрішньоутробним станом плоду та динамікою пологової діяльності . Також у відділенні працює фетальний кардіомонітор, який має змогу не лише спостерігати за внутрішньоутробним станом плоду під час пологів, але й письмово зафіксувати порушення серцебиття плоду та своєчасно вирішити питання про метод розродження.

Кожен пологовий зал обладнаний повним комплектом сучасного обладнання для надання невідкладної допомоги новонародженому (реанімаційним столом для новонародженого з лампою променевого тепла, дитячим відсмоктувачем та реанімаційними наборами).

За бажанням жінки, пологи можуть проходити вертикально, за допомогою спеціального стільця. Але, якщо жінка відчуває дискомфорт, то в пологовому залі є всі умови змінити положення та максимально комфортно закінчити пологи.

Після пологів дитина знаходиться на грудях матері в пологовому залі дві години, що сприяє збереженню “теплового ланцюга”, заселенню дитячого організму сімейною флорою та ранньому початку грудного вигодовування.

Під час кесарського розтину новонароджена дитина викладається на груди батькові, чи іншому члену сім’ї. У випадку кесарського розтину з застосуванням спинальної анестезії є можливість контакту дитини з матір’ю та прикладання немовляти до грудей ще під час операції. 

Післяпологове відділення

Принцип організації роботи відділення – це цілодобове сумісне перебування матері та дитини. Усі палати комфортабельні та затишні. Вас зустріне привітний персонал, який на цей період стане вам помічником та порадником.

Новонароджені у нашому пологовому відділенні знаходяться виключно на грудному вигодовуванні.

У відділенні проводиться консультування з питань грудного вигодовування, догляду за новонародженими та післяпологової концентрації. За необхідності ми забезпечимо Вам консультацію психолога та соціального робітника.

Ми маємо достатню кількість палат сімейного перебування.

Сім’я жінки, має можливість брати активну участь в догляді за немовлям та матір’ю після пологів. Чоловік має нагоду цілодобово допомагати дружині у догляді за дитиною, а також оточити своїх любих турботою і увагою.

Виписка породіль з немовлятами за відсутності ускладнень проводиться на 4у добу, після кесарського розтину – на 7 добу.

В нашому пологовому відділенні Ви маєте можливість отримати свідоцтво про народження. Всі умови з цього приводу Вам пояснить персонал.